آزمون های آنلاین مرکز مشاور مهمید

کد آزمون

01

عنوان آزمون: پرسش‌نامه نیازهای اساسی گلاسر​

هدف از شرکت در آزمون: این پرسش‌نامه ، یک ابزار مبتنی بر روش خود-گزارشی است که برای ارزیابی شدت نیازهای اساسی افراد بر مبنای «تئوری انتخاب» است. «تئوری انتخاب» معتقد است که همه‌ی ما پنج نیاز ژنتیکی و اساسی داریم که توسط آن‌ها برانگیخته می‌شویم؛ این نیازها عبارت‌اند از: بقا و زنده ماندن، عشق و احساس تعلق، آزادی، قدرت و پیشرفت، و تفریح. تمام رفتارهای ما هدفمند و برای ارضای یکی از نیازهای ما صادر می‌شوند. هنگامی که نیازهای خود را بشناسیم، می‌توانیم تشخیص دهیم وقتی احساس ناخشنودی و ناراحتی داریم کدام‌یک از نیازهایمان ارضا نشده و وقتی احساس خشنودی می‌کنیم کدام‌یک از نیازها ارضا شده است.

زمان تقریبی: 10 دقیقه

تعداد سوالات: 35 سوال تستی

هزینه آزمون: رایگان

کد آزمون

02

عنوان آزمون: پرسشنامه زندگی ارزشمند

هدف از شرکت در آزمون: این پرسش‌نامه ، یک ارزیابی تشخیصی است که برای ارزیابی میزان ارزش گذاری شما در مولفه های مختلف زندگی تان است.  

  ارزش های شما می تواند شیوه ای کاملاً قدرتمند برای تحمل شرایط استرس زا را در اختیار شما بگذارند مخصوصاً ارزش ها می توانند به شما کمک کنند  گاهی اوقات فراموش کنید و به کارهای طاقت فرسا دست بزنید شاید شما از شغل تان خوشتان نیاید اما باز هم آن را حفظ کردید هدف خود را از تحصیل گم کرده‌اید یا شاید رابطه آشفته سازی دارید اما ماندن شما در این رابطه برای دیگران جای تعجب دارد به یاد داشته باشید که در چنین مواردی ارزش هایتان می توانند در تحمل شرایط استرس زا به شما کمک کنند و شما را برای زندگی رضایت بخش تری یاری رسانند تمرین را انجام دهید  تا به بررسی ارزش های خود در زندگی بپردازید.

زمان تقریبی: 5 دقیقه

تعداد سوالات: 10سوال تستی

هزینه آزمون: رایگان

کد آزمون

03

عنوان آزمون: خود سنجی هیجانات

هدف از شرکت در آزمون: خودسنجی هیجانات برمبنای آرای دکتر لین پدرسون و راس وود 

 هیجانات قسمت اعظم تشکیل دهنده شخصیت انسانها هستند . گاهی تغییرات خلقی موجبات به هم ریختگی رفتاری و اختلال شخصتی می گردد. دکتر لین  پدر سون و راس وود سوالاتی را بر اساس هیجانات و خلقیات  که از  مراجعین خود می پرسیدند  تنظیم کردند که بتوانند با درگیری های آنها آشنا شده و در درمان آنها عملکرد بهتری داشته باشند.

 

نمونه‌ای از این سوالات در این آزمون ارائه شده که می تواند به دوستان کمک کند تا بتوانند ضمن شناسایی هیجانات خود مقدمه خودشناسی را فراهم نمایند. 

زمان تقریبی: 5 دقیقه

تعداد سوالات: 10سوال تستی

هزینه آزمون: رایگان

0/5 (0 نظر)
خانم دکتر معصومه قنبری

خانم دکتر معصومه قنبری

دارای پروانه سازمان نظام به شماره: 3672 و سازمان بهزیستی و تجربه 20ساله در زمینه مشاوره
مدرس کارگاه های مهارت زندگی وخانواده. رویکرد درمانی روایت درمانی وطرحواره درمانی است.آشنایی با اصول حل تعارض بامتدهای روز دنیا، مترجم ونویسنده کتاب